Black Ops Cold War Scope it Out calling card silently changed

Obecnie Activision Blizzard ma do czynienia z pozwem za molestowanie i dyskryminację. Trwa nadal i od momentu rozpoczęcia procesu, pracownicy wzięli udział w inscenizowanym wyjściu, a niektórzy starsi członkowie studia odeszli. Po tym wydarzeniu fani Black Ops Cold War zauważyli zmianę wprowadzoną do karty telefonicznej Scope it Out sezonu piątego – opcji personalizacji w grze. Chociaż nie zostało to potwierdzone, fani uważają, że karta telefoniczna została poprawiona z powodu trwającego procesu sądowego.

Call of Duty: Black Ops Cold War Season Five wprowadziło szereg nowych treści we wszystkich trybach gry. Podobnie jak wszystkie sezony, sezon 5 Zimnej Wojny Black Ops wprowadził nowy zestaw wyzwań związanych z awansowaniem. Ukończenie tych wyzwań pozwoli wam zdobyć PD, a także odblokować karty telefoniczne, którymi możecie się pochwalić.

Gracz Black Ops Cold War zamieścił na Reddicie zdjęcie oryginalnej wizytówki Scope it Out. Stał się popularnym punktem dyskusji, a moderatorzy subreddita zablokowali wątek. Jak widać, oryginalny projekt karty telefonicznej składa się z dwóch mężczyzn i kobiety. Mężczyźni są ubrani w służbowe stroje i stali wokół chłodnicy wody. Kobieta zostaje schwytana plecami do mężczyzn, którzy wydają się gapić na nią lub ją wypatrywać.’

Ponieważ post został udostępniony na Reddicie, deweloper po cichu dostosował wizytówkę. Chociaż projekt pozostaje w dużej mierze taki sam, kobieta została całkowicie usunięta z zakresu to się wizytówka. Decyzja o zmianie karty podzieliła społeczność. Wydaje się jednak, że większość komentatorów popiera tę decyzję. Mimo to fakt, że ta wizytówka istniała w pierwszej kolejności, z dołączoną do niej nazwą, pozostaje niepokojący.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered By WordPress | Ekta Directory