Destiny 2 hotfix czat głosowy i zmiany

Nadszedł czas na kolejną poprawkę Destiny 2, ponieważ 3.3.0.1 wylądował. Gra została zaktualizowana, aby zawierać wiele zmian i poprawek błędów, które z pewnością będą pompować krew. Nie jestem pewien, ale rozumiesz, co mam na myśli. Poprawka do Destiny 2 dodaje w końcu także czat głosowy cross-play.

Jeśli chodzi o te zmiany, po pierwsze są pewne poprawki dla aktywności sezonowych. Jeśli chodzi o wyrównanie Astralne, był problem, w którym spotkanie kolekcji eteru mogło się miękko zablokować, gdy wszystkie wispy eteru zostały zabite. Dodatkowo, jeśli gracze opuścili aktywność podczas noszenia pewnych przedmiotów, to również mogłoby to łagodnie zablokować spotkanie. Miękkie Zamki na dni.
Potem jest poprawka do skarbca szkła, gdzie Atheon czasami przywołuje niewidzialną barierę, która uniemożliwia wejście. Muszę iść tamtędy, Atheon, więc jesteś tak blisko. Patch zawiera kilka poprawek interfejsu gry. Gracze powinni teraz mieć możliwość usuwania fragmentów kluczy przesilenia bez problemu, a nawet demontażu całych stosów z ekranu ekwipunku. A wiesz, jak Bungie friend toasts zagra przed wyborem postaci? Mówiąc o przyjaciołach, nie zawsze było jasne, kiedy zablokowałeś gracza na niektórych ekranach. To powinno być już przeszłością.

Destiny 2 hotfix 3.3.0.1 przynosi wiele nowych zmian
Wprowadzono również dodatkowe zmiany w pancerzu, broni i umiejętnościach. Na przykład niektórzy gracze nie byli w stanie zmienić energii pancerza Lucky Pants, która została naprawiona. Co za świetne zdanie. W grze Destiny 2 został włączony czat głosowy międzygwiezdny, więc możesz teraz rozmawiać o śmieciach z ludźmi grającymi na słabych konsolach, dzięki czemu masz lepszą liczbę klatek na sekundę i celowanie myszką. Albo nie, ponieważ jest to głównie kooperacyjna zabawa. Istnieją jednak pewne problemy, które mogą mieć wpływ na niektórych graczy Xbox. Udaj się na oficjalną stronę, aby zobaczyć pełną listę zmian. Albo nie. Jestem pisarzem, nie gliną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered By WordPress | Ekta Directory