Destiny 2: Wszystkie lokalizacje Atlasu w Rheasilva i Harbinger (Tydzień 3)

Weszliśmy w trzeci tydzień kalendarza Destiny 2: sezonu zaginionych, co oznacza, że będziemy zbierać więcej rzeczy. Tym razem cotygodniowy quest zabierze nas do miejsca Rheasilva w mieście marzeń. Oto nasz przewodnik Destiny 2: Season Of The Lost Atlas Skew locations, który pomoże Ci w tygodniu 3/śledzeniu gwiazd III. w szczególności poszukamy Skewów Atlasu znalezionych w ustronnym posągu Rheasilva, dolnym poziomie Rheasilva, świątyni Rheasilva Overlook, posągu Harbinger Sidehall i zwiastunie

Destiny 2: Season Of The Lost – Tracing the Stars III i Atlas skośne lokalizacje w Rheasilva i Harbinger ’ s Seclude (Tydzień 3)
Jak zwykle odwiedź Kompas nawigatora Helma, aby zdobyć zadanie śledzenia gwiazd III w Destiny 2: Season Of The Lost. Następnie udaj się do strefy Rheasilva w mieście marzeń. Zajmiemy się tymi lokalizacjami w kolejności bliskości, abyś nie cofał się po całym miejscu.

Rheasilva Dolny Poziom

Udaj się blisko wejścia do Komory Starlight lost sector. Spójrz na pobliski tunel wzdłuż klifu, aby znaleźć ten obiekt.

Świątynia Rheasilva

Ten znajduje się na szczycie wzgórza naprzeciwko wejścia do głównej świątyni. Tam znajdziesz NPC, który zwykle wręcza patrole.

Rheasilva

Posąg Rheasilva znajduje się w rzeczywistości na niewielkim lądzie wystającym dalej od reszty.

Możesz to zobaczyć na poniższym obrazku:

Możesz przejść przez formację skalną na prawo od wejścia do świątyni lub pobliskie klify i gzymsy.

Możesz po prostu użyć kilku umiejętności zwiększających mobilność lub sprzętu.

Harbinger Sidehall Statue

Wejdź do głównej świątyni i podążaj korytarzami, które prowadzą do odosobnienia Harbingera. W pierwszej dużej komorze, spójrz w prawo. W mniejszym budynku znajduje się jeden z tych obiektów.

Harbinger Ahamkara Czaszki

Kontynuuj kucie, aż dotrzesz do drugiej dużej komory (tej, w której zazwyczaj znajduje się teleporter do wyzwania Ascendant Realm).

Skocz do dziury przed tobą i podążaj wąską ścieżką.

Znajdziesz się w słabo oświetlonym obszarze, gdzie sprzedawcy chłodzą. Tak się składa, że w tym miejscu zakończyłeś misję wprowadzającą w Destiny 2: Season Of The Lost, aby zdobyć artefakt kompasu Wayfindera. Znajduje się tu także Atlas czaszek Ahamkara.

Teraz, gdy już skończyłeś, po prostu wejdź do misji koronacyjnej Hollow i wejdź w interakcję z trzecim urządzeniem po lewej stronie. Na koniec wróć do steru i wejdź do terminalu. Otrzymacie karabin automatyczny Chrysura Melo Solar.

Skończyliśmy zbierać skwery atlasu do śledzenia gwiazd III w Destiny 2: Season Of The Lost. Poczekamy na kolejny cotygodniowy reset, aby zobaczyć, co czeka nas w sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered By WordPress | Ekta Directory