Far Cry 3 będzie w tym tygodniu za darmo, a Ty masz cztery dni na odebranie kopii

Wiesz jaka jest definicja szaleństwa? Rozdawanie od czasu do czasu darmowych gier za pośrednictwem programu uruchamiającego gry i oczekiwanie, że doprowadzi to do znacznie zwiększonej sprzedaży. A może to coś innego. Far Cry 3 wyszedł prawie 9 lat temu, więc pewnie już w to grałeś. Dobre wieści, jeśli nie. Far Cry 3 jest rozdawany za słodką cenę na stronie Ubisoftu. Macie czas od teraz do 11 września, aby pobrać grę. Każdy, kto przez lata zbierał darmowe oferty Ubisoftu, prawdopodobnie również będzie miał Blood Dragon w swojej bibliotece, ponieważ było to darmowe kilka lat temu.

Aby otrzymać darmową kopię gry Far Cry 3, po prostu kliknij powyższy link, a następnie zaloguj się na swoje konto Ubisoft Connect. Na koniec kliknij mały przycisk u dołu strony, a zostanie on natychmiast dodany do biblioteki. Jest to tylko standardowa wersja gry, więc nie szukaj wszelkiego rodzaju dodatkowych gadżetów. Być może pamiętacie, że w 2018 roku był remaster gry, ale to było tylko na konsole. Wersja na PC gry jest wciąż wymagająca nawet dziewięć lat później, ponieważ Ubisoft lubi future proof swoich gier.

Far Cry 3 jest za darmo na Ubisoft Connect, ale działaj szybko
Far Cry 3 jest dość ważne, jeśli chodzi o serię. Oryginalna gra Far Cry została opracowana przez Crytka, ale twórcy poszli dalej, pozostawiając Ubisoft, aby opracować sequele we własnym zakresie. Far Cry 2 jest nadal dobrze ceniony do dnia dzisiejszego, pomimo tego, jak bardzo jest błędny i powtarzalny. Ale jaka inna gra z serii zadaje ci regularne leki na malarię i ma sojuszników, którzy mogą umrzeć na stałe? Gry po Far Cry 3 bardzo utknęły blisko swojej formuły, więc późniejsze wpisy po prostu nie różnią się tak bardzo, co czyni go całkowicie akceptowalnym miejscem do rozpoczęcia. Słyszałem, że to świetna gra, jeśli chcesz poznać definicję szaleństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered By WordPress | Ekta Directory