Humble Bundle September Choice ujawnione, w tym PGA Tour 2K21 i Neon Abyss

Nowy miesiąc oznacza nowy zestaw gier, w które można grać dzięki pakietowi Humble Bundle September Choice. Usługa zapewnia nowy zestaw gier dla subskrybentów do pobrania i grania, z headlinerami takimi jak PGA Tour 2K21, Neon Abyss i Narita Boy.
Humble Bundle to miesięczna subskrypcja, która oferuje 12 gier do pobrania i przechowywania na zawsze, z nowymi grami oferowanymi na początku każdego miesiąca. Gry są rozdawane jako klucze dla platform takich jak Steam lub Origin, a część zysków trafia na cele charytatywne. To świetny miesiąc dla graczy w golfa, z PGA Tour 2K21 w menu, a jest kilka solidnych gier indie, aby odebrać, jak również.
Hole in one
Jedną z największych ofert w tym miesiącu jest PGA Tour 2k21, który stawia cię w perspektywie profesjonalisty golfa wśród innych profesjonalistów, takich jak Justin Thomas. Ale jeśli ten hole-in-one jest dla ciebie bardziej huśtawką i pudłem, możesz rozważyć wypróbowanie Neon Abyss. Jest to roguelike, w którym wcielasz się w jednego z ponurych żołnierzy Hadesa, co może potencjalnie zaimponować tym, którzy mają problemy z tym gatunkiem. Jest też Narita Boy, Metroidvania inspirowana starszymi konsolami do gier.
Pozostałe gry z pakietu September choice to Not for Broadcast, Röki, West of Dead, Atomicrops, Heaven ’ s Vault, Swag and Sorcery, Fort Triumph, Orwell: Ignorance is Strength oraz Framed Collection.
Możecie subskrybować Humble Bundle September Choice za miesięczną cenę 19,99 USD. Pakiet Choice często trafia do sprzedaży w cenach takich jak $12.99 USD, jednak dobrze jest poczekać na podobny spadek cen przed wejściem do pociągu Choice. W tym miesiącu Fundacja Women in Games International jest organizacją non-profit, której celem jest Rekrutacja większej liczby kobiet do branży gier i Ochrona ich interesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered By WordPress | Ekta Directory