Pathfinder: Wrath of the Righteous — Przewodnik po łamigłówkach Heart of Mystery

Po spotkaniu ze starożytnym duchem w grze zagadka nierozwiązana, masz za zadanie odnaleźć Serce tajemnicy w ramach zadania Secrets of Creation quest. Niestety, sama lokalizacja nie może być odwiedzona aż do Aktu III. kiedy uda Ci się dotrzeć do tego obszaru, zdasz sobie sprawę, że jest więcej miejsc do podróży. Oto nasz przewodnik Pathfinder: Wrath of the Righteous Secrets Of Creation I Heart of Mystery puzzle, który Ci pomoże. Kontynuacja podróży zabierze cię do rdzenia zagadki, zapomnianych tajemnic, Dziedzictwa starożytnych i Final Veil, a także do innych obszarów, aby znaleźć więcej płyt z symbolami.

Pathfinder: Wrath of the Righteous – Secrets Of Creation and Heart of Mystery puzzle guide-Core Of The Riddle, Forgotten Secrets, Legacy of the Ancients, and Final Veil
W grze Pathfinder: Wrath of the Righteous poruszymy kilka tematów związanych z misją Secrets Of Creation i lokalizacją Heart Of Mystery. Na poniższych stronach znajdziesz części, z którymi potrzebujesz pomocy:

Uwaga 1: podobnie jak w oryginalnej łamigłówce w grze Conundrum Unsolve, będziesz używać elementów płytowych (np. klocków) z symbolami. Interfejs użytkownika jest okropny, ponieważ trudno jest rozpoznać, jak te symbole wyglądają w Twoim Ekwipunku, zanim je umieścisz. Doprowadziło to do kilku bólów głowy z powodu prób i błędów.

Uwaga 2: podobnie, powinienem was ostrzec, że istnieje wiele demonicznych hordy po drodze do serca tajemnicy. Oznacza to, że będziesz chciał ich pokonać swoimi armiami krzyżowców(z grubsza siłą 9 lub wyższą). Ponadto, jeśli masz do dyspozycji zasoby energii, upewnij się, że zbudujesz okrąg teleportacji. Pomoże Ci poruszać się tam i z powrotem Drezen i inne miejsca na mapie świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered By WordPress | Ekta Directory