Pathfinder: Wrath of the Righteous — jak odblokować mityczną ścieżkę Złotego Smoka

Mityczna ścieżka Złotego Smoka została zdobyta znacznie później w kampanii Pathfinder: Wrath of the Righteous. Jeśli jednak coś zepsujesz lub nie będziesz w stanie zdobyć pewnych przedmiotów, możesz zostać całkowicie zablokowany. Oto nasz przewodnik poszukiwacza: gniew Sprawiedliwych, który pomoże Ci odblokować mityczną ścieżkę Złotego Smoka.

Uwaga: aby uzyskać więcej informacji, zajrzyj do naszego Centrum poradników i funkcji Pathfinder: Wrath of the Righteous. Podobnie, możecie zapoznać się z naszym głównym przewodnikiem po wszystkich mitycznych ścieżkach w grze. Na koniec przypominamy, że ten przewodnik zawiera drobne spojlery.

Pathfinder: Wrath of the Righteous – jak odblokować mityczną ścieżkę Złotego Smoka
Ścieżka mitycznego złotego smoka będzie dostępna później w Twojej kampanii i możesz ją wybrać, gdy osiągniesz 8. rangę mitycznego Smoka. Musisz jednak wykonać pewne kroki.

Znajdź skalę Terendelewa

Po pierwsze, podczas prologu (gdy jesteś w podziemnej jaskini), upewnij się, że łupy Terendeleva. Są dwa takie w pobliżu, gdzie można znaleźć Seelah i Camellia. Przedmioty te pojawiają się w zakładce przedmioty użytkowe/eksploatacyjne w ekwipunku, więc za wszelką cenę unikajcie ich używania.

Następnie, w Akcie I, spotkaj się z gawędziarzem w Bibliotece Blackwing. Pójdzie odpocząć obrońcy, a Ty możesz go zapytać o wagę Terendeleva. To daje Ci zadanie o nazwie Los Smoka.

Znajdź pazur Terendelewa

Następnie przejdź do trędowatego uśmiechu i wejdź do jaskini. Weź pazur Terendeleva ze zniszczonego wozu.

Polowanie Na Smoka

Kontynuuj, aż zdobędziesz cytadelę w Dreźnie. Na początku aktu III udajcie się do tawerny półśrodków w Dreźnie i zwerbujcie towarzysza o imieniu Greybor. Pozwala to na postępy w zadaniu Dragon Hunt. W końcu będziesz ścigać Smoka, aż dotrzesz do wieży Rzemieślnika.

Zobaczysz gawędziarza ponownie w tym miejscu. Po uratowaniu go, wróć do Drezena i daj mu pazur Terendeleva. To ujawnia lokalizację kryjówki Terendeleva.

Jak dotrzeć do legowiska Terendeleva?

Z Drezen jedź na południe i południowy wschód, aż dotrzesz do Wintersun. Podążaj drogą na południowy wschód ze swoimi armiami krzyżowców (w pobliżu obszaru o sile 5-7 demonów), a powinieneś znaleźć Legowisko Terendeleva.

W tym miejscu, pokonać wszystkich wrogów. Nagle pojawia się tajemniczy mężczyzna o imieniu Hal, który każe Ci oszczędzić Kultysty. Rób, co mówi, a ujawni się jako Złoty Smok Halaseliax. Jeśli zaatakujesz Kultystę lub Hala, zostaniesz całkowicie wykluczony z tej opcji.

Znacznie później (przed osiągnięciem 8.rangi mitycznej) ponownie spotkasz Hala. Wybierz opcje przyjaznego dialogu, aby odblokować ścieżkę mitycznego Złotego Smoka. Jest to potężna opcja, która znacznie zwiększa Twoje statystyki, a Ty możesz nawet zmienić się w prawdziwego smoka. Dla celów RPG, ten jest świetny dla paladynów / dzielnych obrońców, którzy lubią wybierać dobre / zgodne z prawem opcje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered By WordPress | Ekta Directory