Pathfinder: Wrath of the Righteous-Jak odblokować Rój-czyli mityczna ścieżka

Mityczna ścieżka roju w grze Pathfinder: Wrath of the Righteous to jedna z najbardziej czasochłonnych i skomplikowanych opcji, którą możesz zdobyć ze względu na wszystkie sposoby na bałagan. Jest nawet decyzja, która na początku wydaje się niezwiązana i nieszkodliwa, dopóki nie zdasz sobie sprawy, że całkowicie cię blokuje. Oto nasz przewodnik poszukiwacza: gniew Sprawiedliwych, który pomoże Ci odblokować mityczną ścieżkę roju, który chodzi.

Uwaga: aby uzyskać więcej informacji, zajrzyj do naszego Centrum poradników i funkcji Pathfinder: Wrath of the Righteous. Podobnie, możecie zapoznać się z naszym głównym przewodnikiem po wszystkich mitycznych ścieżkach w grze. Na koniec przypominamy, że ten przewodnik zawiera drobne spojlery.

Pathfinder: Wrath of the Righteous-Jak odblokować Rój-czyli mityczna ścieżka
Pierwsza i prawdopodobnie najważniejsza decyzja, którą musisz podjąć, to początek II aktu. w obozie krzyżowców będziesz mógł porozmawiać z królową Galfrey. Nie każ jej przyłączyć się do krucjaty.

Tak, Wiem, że wielu prawdopodobnie popełni błąd, że dołączy do niej, ponieważ wydaje się to dobrą decyzją w tym czasie. Niestety, to cię całkowicie wkręci, jak wyjaśnię poniżej.

Przewiń do przodu i powinieneś być w stanie wprowadzić lokalizację uśmiechu trędowatego. W północnej części Wyżyny możesz zabić królową Vescavor. Następnie musisz wybrać złą opcję, aby Anevia zbierała śluz Królowej Vescavor.

Postępuj dalej, dopóki nie zaatakujesz miasta Drezen pod koniec II aktu. musisz wybrać opcję, aby plaga Vescavor rozprzestrzeniła się, powodując pojawienie się szarańczy w mieście. Jeśli Królowa Galfrey jest z Tobą, poprowadzi szarżę. Podobnie, ona również uniemożliwia skorzystanie z tej opcji, ponieważ powoduje poważne straty i szkody.

Ale jeśli do tej pory dokonałeś właściwych wyborów, możesz kontynuować i podbić Drezen. W Akcie III otrzymasz zadanie o nazwie demoniczne pasożyty, w którym udasz się do domu w południowej części Drezen. Zbadajcie królową Vescavor, ale nie zabijajcie jej.

Następnie postępuj dalej w głównym zadaniu, aż do walki z Xanthir Vang. Zapytaj go o jego moce i znajdź jego notatki w pokoju, w którym jest. To daje Ci dekret o nazwie „eksperymenty Xanthira”, więc upewnij się, że go ukończyłeś. Na koniec, na początku aktu V, wrócisz do Drezen, a królowa Vescavor w pełni dojrzała. Wejdź z nim w interakcję i wybierz, aby go zjeść. Odblokuje to mityczną ścieżkę roju, który chodzi po mitycznej ścieżce, gdy osiągniesz 8.rangę.

Jeśli chodzi o to, dlaczego jest to taki zawiły proces, cóż, ujmijmy to w ten sposób: jesteś nienasyconą istotą, która pożre całe życie i życie. Ponieważ stanowisz zagrożenie dla świata, wszyscy cię opuszczą, z wyjątkiem twoich małych, owadzich kumpli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered By WordPress | Ekta Directory