Pathfinder: Wrath of the Righteous — jak romansować z towarzyszami

Wszyscy w grze Pathfinder: Wrath of the Righteous podziwiają Cię jako dowódcę, przywódcę krzyżowców przeciwko postępującej fali demonicznej. Ale być może możliwe jest przeniesienie związków na wyższy poziom. Oto nasz przewodnik: gniew Sprawiedliwych, który pomoże Ci nawiązać romans z niektórymi towarzyszami, takimi jak Arueshalae, Camellia, Wenduag i Lann, a także samą królową Galfrey.

Uwaga: aby uzyskać więcej informacji, zajrzyj do naszego Centrum poradników i funkcji Pathfinder: Wrath of the Righteous. Podobnie, możecie zapoznać się z naszym głównym przewodnikiem, jak rekrutować towarzyszy.

Pathfinder: Wrath of the Righteous – Companions guide – How to romance your companions and Queen Galfrey
Romansowanie z towarzyszem w Pathfinder: Wrath of the Righteous jest dość proste. Istotą jest to, że po prostu musisz być miły i zalotny. Jednak musisz również wziąć pod uwagę kilka rzeczy.

Po pierwsze, nie wszyscy towarzysze mogą być romansowani, a są też pewne wymagania dotyczące płci:

Kamelia-tylko męskie postacie.
Lann-tylko żeńskie postacie.
Wenduag-mężczyzna i kobieta.
Daeran-mężczyzna i kobieta.
Sosiel-tylko męskie postacie.
Arueshalae-męskie i żeńskie.

Drugim czynnikiem jest to, że należy zwrócić uwagę na opcje dialogu, które można uruchomić. Czasami może to być zdarzenie losowe po powrocie do obozu lub bazy operacyjnej. W innych przypadkach może to nastąpić podczas osobistych poszukiwań towarzysza. Skoro już o tym mowa, warto posunąć się naprzód w osobistym zadaniu swojego towarzysza, aby móc otwierać nowe opcje.

Na przykład, pierwszy raz możesz flirtować z Arueshalae, gdy ratujesz ją w więzieniu Drezena. Dodatkowe możliwości pojawią się później.

Co do Daerana, on zawsze jest zabawny, kiedy z tobą rozmawia. W moim przypadku, ukończyłem jego zadanie towarzysza o nazwie „While the World Burns”, wybierając, aby być w porządku z jego zalotów, nie wyłączając go całkowicie. Następnie, w trzecim akcie, podszedł do mojej postaci, aby dać kwiaty (co również zaakceptowałem).

Potem doszło do tego, że poprosił dowódcę, aby poszedł na coś, co „nie jest randką.”Wtedy masz możliwość pocałować go. I odwrotnie, możesz zatrzymać romans, zanim sprawy staną się zbyt rozbrykane.

 

A co z romansem z królową Galfrey?

Tak, w rzeczywistości można romansować z samą królową jako męską lub żeńską postacią. Żeby było jasne, będziesz miał chwile, kiedy będziesz mógł zwracać się do niej w słodki lub zabawny sposób. Na przykład na początku trzeciego aktu wręcza ci pierścionek. Możesz żartować, pytając, czy jesteś teraz zaręczona.

Mimo to, nie jestem pewien, czy chcesz, by dołączyła do armii krzyżowców na początku II aktu, by poprawić twoje relacje. Pamiętaj tylko, że jeśli namówisz ją do dołączenia, zablokuje cię to z mitycznej ścieżki roju, który chodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered By WordPress | Ekta Directory