Pathfinder: Wrath of the Righteous — jak ukończyć Polowanie Na Smoka

Polowanie na smoki to jedno z zadań, które otrzymacie na początku aktu III w Pathfinder: Wrath of the Righteous. Wiąże się to z poszukiwaniem smoka, który terroryzuje okolicę. Po drodze otrzymasz pomoc od starych i nowych sojuszników. Być może odblokujesz jeszcze inną mityczną ścieżkę w grze. Oto nasz przewodnik Tropiciela: gniew Sprawiedliwych, który pomoże Ci ukończyć zadanie łowy Smoków.

Poszukiwacz ścieżek: gniew Sprawiedliwych – jak ukończyć misję Smok Hunt, aby uratować gawędziarza
Aby przejść dalej w misji polowanie na smoki w Pathfinder: Wrath of the Righteous, udaj się do tawerny półśrodków w Dreźnie, aby zwerbować Greybora (musisz zapłacić mu 2500 złota).

Naszym celem jest dotarcie do miejsca zwanego Grimwood, które jest dalej na zachód od Drezen, więc poproś swoje armie krzyżowców, aby oczyściły drogę.

Gdy ruszysz ze swoją drużyną na mapie świata, zmierzysz się z Czerwonym smokiem Devarrą w dwóch losowych starciach. Uwielbia atak ognistym oddechem w stożku czołowym, więc uważaj na to.

W każdym razie, po uszkodzeniu go trochę, bestia odleci, więc po prostu posuwaj się naprzód, aż będziesz mógł wejść do Grimwood. Tutaj będziesz w stanie przygotować zasadzkę. Możesz uszkodzić Devarrę więcej podczas tej walki, ale ona i tak ucieknie.

Następnie sprawdź mapę świata. Na południe od Drezen, znajdziesz nowe miejsce zwane krwawym szlakiem. Udaj się tam, a wydarzenie z bajki ujawni lokalizację wieży Rzemieślnika.

Upewnij się, że oszczędzasz przed podróżą do tego obszaru, ponieważ będzie inne wydarzenie z książki. Tym razem są wielokrotne kontrole umiejętności (np. mobilność 22/wiedza: świat 24, Lekkoatletyka 30/wiedza: natura 28 i tak dalej). Można nie pierwszych dwóch kontroli umiejętności, ale trzeba zdać trzeci (Lekkoatletyka 31). Jeśli zawiedziesz nawet ten, twoja drużyna pojawi się tuż przed Devarrą. Ona po prostu zioną ogniem i przerazi wszystkich w ułamku sekundy

Jeśli przejdziesz kontrolę umiejętności, odradzasz się na krawędzi wieży. Tutaj zobaczysz, że gawędziarz jest sam przeciwko Devarrze. Jeśli chcesz być podstępny, możesz sprawdzić jeszcze dwie umiejętności (Stealth 20 i Stealth 25). Po wyczerpaniu opcji dialogowych możesz wyjść z ukrycia i zaatakować.

Używaj zaklęć i umiejętności, które mogą zapobiec strachowi(np. W przeciwnym razie pisk AOE Devarry osłabi większość twoich walczących w zwarciu. I, oczywiście, uważaj na jej oddech ognia.

Zanim wylądujesz zabójczym ciosem, Devarra leci na drugie piętro. Zatrzymaj to, co robisz i zabierz tam całą imprezę. Musisz ją szybko pokonać. Jeśli ucieknie, spali książki gawędziarza, a Polowanie Na Smoka byłoby porażką.

Jeśli uda Ci się zabić Devarrę, zacznij plądrować rzeczy tutaj. W wieży znajduje się kilka zwojów, a także Mandragora poniżej piwnic ruin. Potrzebujemy jednak notatek Elfów z półki w pobliżu gawędziarza. Złap go i przedstaw mu.

Do ważnych zrabowanych przedmiotów należą:

Mocarze gwałtownego ataku- + 5 premii do skrzyń umiejętności podstępnych i dodatkowych obrażeń z uderzenia zadawanych przy atakach z ukrycia.
Połowa pary amuletu – + 2 bonusy do rolek ataku i AC, Jeśli dwie postacie / stworzenia noszą ten sam amulet.
Po ukończeniu zadania Dragon Hunt quest możesz powiedzieć Greyborowi, że chcesz go zatrudnić na stałe. Trzeba zapłacić 12,500 złota, aby uczynić go stałym towarzyszem.

Następnie spotkaj się z gawędziarzem przed cytadelą Drezena. Możesz przekazać mu inne notatki elfów, które zebrałeś, aby dowiedzieć się więcej o jego przeszłości. Podobnie, możesz zmusić go do ujawnienia prawdziwej natury niektórych przedmiotów, które odebrałeś. W końcu możesz zwrócić pazur Terendeleva, ten sam relikt, który znalazłeś w jaskini w uśmiechu trędowatego.

W ramach Dragon ’ s Fate quest opowiadacz ujawni lokalizację kryjówki Terendeleva. Legowisko terendeleva to miejsce, które zdecydowanie chcesz odwiedzić, jeśli chcesz odblokować mityczną ścieżkę Złotego Smoka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered By WordPress | Ekta Directory