Pathfinder: Wrath of the Righteous — najlepsze klasy do wyboru

Jedno z najważniejszych pytań, jakie będziecie mieli w grze Pathfinder: Wrath of the Righteous, brzmi: „którą klasę wybrać dla mojego głównego bohatera?”Rzeczywiście, prawdopodobnie będziesz grać przez kilka godzin, zmienić zdanie i ponownie uruchomić od zera, aby wybrać coś innego. Oto nasz przewodnik poszukiwacza: gniew Sprawiedliwych, który pomoże Ci wybrać najlepszą klasę dla głównego bohatera, a także archetypy lub podklasy. Dodaliśmy również wskazówki oparte na składzie drużyny/towarzyszach oraz relatywnym doświadczeniu gracza z cRPG (np. początkujący i weterani).

Uwaga: aby uzyskać więcej informacji, zajrzyj do naszego Centrum poradników i funkcji Pathfinder: Wrath of the Righteous. Podobnie, możesz zapoznać się z naszym przewodnikiem tworzenia postaci, aby pomóc Ci zacząć. Sugerujemy również zapoznanie się z naszym przewodnikiem rekrutacji towarzyszy, przewodnikiem opcji rasy i przewodnikiem klas prestiżu, ponieważ zawierają one dodatkowe wskazówki, które pomogą Ci określić, w jaki sposób zbudujesz swoją postać.

Pathfinder: Wrath of the Righteous – Przewodnik klasowy-najlepsze opcje klasowe dla głównego bohatera
Rola twoich towarzyszy kontra wybrana Klasa

Technicznie wszystkie klasy w Pathfinder: Wrath of the Righteous mogą działać wystarczająco dobrze, ale niektóre lepiej nadają się do niektórych ról, możliwości graczy i składu drużyn. Dlatego też warto przyjrzeć się towarzyszom, których rekrutujesz w trakcie kampanii, ponieważ pierwsza piątka-Seelah, Camellia, Lann (lub Wenduag), Woljif i Ember — zadecyduje o skuteczności Twojej drużyny, a także o miejscu w niej twojej klasy postaci.

Czy wolelibyście mieć inną czołgistkę, która utrzyma linię frontu obok Seelah?
A może wolisz snajpować wrogów, tak jak Lann?
Być może chcesz roli drugoplanowej, aby wzmocnić kolegów z drużyny?
Doświadczenie: początkujący kontra weterani

Oczywiście kolejnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest twoje doświadczenie w grach cRPG i RPG na blaty:

Jako początkujący gracze lepiej wypróbować klasy o stopniu trudności 1 (widoczne po kliknięciu na opis danej klasy). Opcje te są prostsze i mogą być używane ze względną łatwością. Kilka klas walki wręcz można uznać za przyjazne dla początkujących.
I odwrotnie, są takie, które można uznać za koszmary absolutne, jeśli tylko wypróbujesz grę. Większość kółek należy do tej kategorii. Nie chodzi tylko o to, że musisz pamiętać o poziomach zaklęć i o tym, ile razy można je rzucać dziennie. Jest tak również dlatego, że musisz przyjrzeć się dodatkowym sposobom zwiększenia swojej szkoły zaklęć i odporności wrogów na żywioły.
Istnieją klasy hybrydowe i dystansowe, które oferują zdrowy środek. Jedynym wyjątkiem jest Kinetyk, który, obok Maga, jest jedyną opcją klasową o stopniu trudności 5.
W każdym razie możesz zapoznać się z poniższymi stronami, aby znaleźć części, z którymi potrzebujesz pomocy:

Opcje walki wręcz i tankowania
Opcje walki dystansowej
Opcje rzucania
Wierzchowce, towarzysze zwierząt, Znajomi i wezwania
Uwaga 1: zanim zapomnę, pamiętaj, że Pathfinder: Wrath of the Righteous pozwala ci na multiclass lub wybieranie profitów z różnych klas za każdym razem, gdy awansujesz na wyższy poziom. W związku z tym, nawet jeśli zaczynałeś jako mnich na poziomie 1, możesz wybrać coś z, powiedzmy, klasy inkwizytorów na poziomie 2. Umiejętności, atuty, wyczyny, zaklęcia i umiejętności, które otrzymujesz, zależą od tego, jak każda klasa będzie rozwijać się na ich poziomie. Podobnie, możesz trenować/szanować swoje postacie, aby dopracować ich możliwości.

Uwaga 2: mamy osobny poradnik dotyczący wierzchowców, towarzyszy zwierząt, znajomych i wezwań, a także klas/archetypów, które mogą z nich w pełni wykorzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered By WordPress | Ekta Directory