Prezes Tripwire ustąpi po poparciu Teksańskiego zakazu aborcji

1 września Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych zezwolił na uchwalenie SB 8, Teksańskiego prawa, które zasadniczo zakazywało aborcji po sześciu tygodniach ciąży. Wielu z nich stało się zrozumiale wściekłych na drakońskie środki ustawy, które obejmują umożliwienie prywatnym obywatelom, którzy podejrzewają innych o wykonywanie lub pomaganie w aborcji po sześciotygodniowym limicie, pozwania tych osób. Nie wszyscy jednak sprzeciwiają się ustawie. W rzeczywistości, w dniu 4 września, Tripwire CEO John Gibson tweeted poparcia SB 8 i decyzję Sądu Najwyższego, aby go przepuścić, co doprowadziło do znacznego stopnia luzu. Oczywiście, większość pracowników Tripwire nie zgadza się ani nie aprobuje poglądów Gibsona w tej sprawie, ponieważ firma ogłosiła wczoraj, że ustąpi ze stanowiska dyrektora generalnego.

Tripwire ogłosił to oświadczenie na swojej stronie na Twitterze, w którym podkreślono, że poglądy Gibsona „nie odzwierciedlają poglądów Tripwire Interactive jako firmy.”W oświadczeniu stwierdzono ,że” jego komentarze lekceważyły wartości całego naszego zespołu, naszych partnerów i dużej części naszej szerszej społeczności „i że Tripwire ” podejmie szybkie działania”, a także ” będzie wspierać bardziej pozytywne środowisko.”Zgodnie z oświadczeniem, Alan Wilson, który pełnił funkcję wiceprezesa firmy przed tym ogłoszeniem, zastąpi Gibsona jako CEO na razie. W oświadczeniu stwierdzono również, że Wilson będzie „[promować] otwarty dialog z kierownictwem Tripwire i wszystkimi pracownikami”, a także „[przeprowadzić] spotkanie w Ratuszu w całej firmie”, aby rozwiązać problemy w firmie.

Niezbędny krok
Niektórzy mogą czuć, że rezygnacja Gibsona z funkcji prezesa Tripwire za jego podejście do aborcji służy tylko uciszeniu go za posiadanie opinii innych niż jego rówieśnicy. Ostatecznie jednak przepisy takie jak SB 8 powodują wyraźną szkodę dla tych, których dotyczą, a posiadanie prezesa, który popiera te przepisy, służy tylko do tego, aby pracownicy czuli się mniej bezpieczni w miejscu pracy. Mam nadzieję, że po odejściu Gibsona środowisko pracy Tripwire stanie się bardziej integracyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered By WordPress | Ekta Directory