Przewodnik po Destiny 2: Shattered Realm – Ruiny Gniewu

Minęły trzy tygodnie od premiery Destiny 2: Season Of The Lost. To oznacza, że w zniszczonym Królestwie czeka na nas nowy region. Oto nasz przewodnik Destiny 2: Season Of The Lost guide, który pomoże Ci w opanowaniu obszaru Shattered Realm: Ruins of Wrath, ustawieniu trzech latarni, znalezieniu trzeciego zaginionego Techeuna i ukończeniu wyzwania Wayfinder ’ s Voyage III.

Uwaga: aby uzyskać więcej informacji, zajrzyj do naszego centrum poradników i funkcji Destiny 2: Season Of The Lost.

Destiny 2: Season Of The Lost – Wayfinder ’ s Voyage III — Shattered Realm: Ruins of Wrath I lost Techeun guide
Jak zwykle, Voyage III Wayfindera wymaga, abyśmy najpierw ukończyli Astral Alignment run. Problem polega jednak na tym, że iteracja w tym tygodniu wydaje się być nieco błędna. Dostałem kod błędu podczas mojej pierwszej próby. Potem, przy mojej drugiej próbie, aktywność nigdy nie została zakończona, mimo że pozostałem w okolicy bez powrotu na orbitę zbyt szybko. Tak, możliwe, że będziesz musiał wykonać tę czynność kilka razy.

Następnie powinieneś odwiedzić Port Sorrow na Księżycu. Odblokuje to obszar Shattered Realm: Ruins of Wrath w Destiny 2: Season Of The Lost. Na poniższych stronach znajdziesz części, z którymi potrzebujesz pomocy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered By WordPress | Ekta Directory