Super Animal Royale review-Wejście i wyjście, 20-minutowa przygoda

Super Animal Royale zaskoczyło graczy, pozostawiając Steam Early Access po dwóch i pół roku z wersją 1.0. Wraz z premierą battle royale zostałem zaproszony, aby sprawdzić urocze zabójców w akcji i zobaczyć, czy uda mi się rumble in the jungle. Od jakiegoś czasu mam oko na Super Animal Royale, więc skorzystałem z okazji, aby go przejrzeć.

Super Animal Royale nie traktuje się zbyt poważnie. Trudno jest, gdy gracze biegający wokół są słodkie zwierzęta z zwariowanych kostiumów i, czasami, nawet bardziej szalony broni. Jednak robi to, co zamierza zrobić bardzo dobrze. To daje graczom możliwość rywalizacji w trybie battle royale w krótkich, wybuchowych seriach.

Mechanika Super Animal Royale jest prosta. Jeśli graliście już wcześniej w battle royale, w mgnieniu oka opanujecie łupienie. Jeśli chodzi o strzelaninę, to bardziej jak stara szkoła, strzelanka z góry. Celownik określa kierunek, w którym twoja postać wygląda i strzela, podczas gdy ty poruszasz się, unikasz i używasz przedmiotów za pomocą klawiatury.

Zajęło mi kilka rund, aby uzyskać powiesić przenoszenie celownika i charakter niezależnie. Jednak kiedy się zaaklimatyzowałem, styl bardzo mi się podobał. Jest znacznie bardziej dostępny niż strzelanka pierwszoosobowa. Gracze, którzy są zastraszeni przez inne battle Royale, mogą cieszyć się Super Animal Royale o wiele bardziej. Gorąco polecam spróbować.

Masz czas na Super Animal Royale
Jednym z najbardziej przyjemnych aspektów Super Animal Royale jest to, że mecze nie trwają zbyt długo. Fazy są krótkie, a krąg gazu zamyka się szybko. Jednak poruszanie się z maksymalną prędkością za pomocą dodge rolls pozwoli Ci w większości nadążyć za strefą zamykania – dobry projekt gry. Możesz również użyć jednego z dziwacznych pojazdów w grze — kuli chomika lub olbrzymiego emu — aby naprawdę zacząć się toczyć.

Szybkie tempo gier rozciąga się również na czasy kolejek. Czas między śmiercią a powrotem na ziemię z bronią w ręku to kilka minut. Oznacza to, że nie musicie obawiać się śmierci tak bardzo, jak w innych battle Royale, ponieważ nie poświęciliście tyle czasu na grabieże. Nie jesteś tak sfrustrowany, kiedy umierasz, więc czujesz się bardziej swobodnie, aby polować na inne słodkie zwierzęta, które próbują cię zabić. Nie mogę wystarczająco podkreślić, jak bardzo odciąża to rozgrywkę Super Animal Royale, pozwalając ci po prostu cieszyć się sobą.

Kreatywny arsenał
Czas zabijania w Super Animal Royale jest zaskakująco krótki. Według mnie to dobrze. Nie spędza się lat próbując zabić jedną osobę. Zamiast tego widujecie się i polowanie trwa, a wybór broni myśliwskiej jest ogromny. Istnieją pistolety, strzelby, pistolety maszynowe, karabiny, karabiny snajperskie, łuki i pistolet dart, który ignoruje zbroję. Lądujesz także z bronią do walki wręcz, którą może być cokolwiek, od katany startowej po lizak.

Różnorodność broni daje Ci dużo swobody w grze, jak chcesz. Daje również wiele opcji, jeśli trzeba dostosować się do krajobrazu. Na przykład Strzelby są naprawdę dobre w ciasnych przestrzeniach — jedno lub dwa kliknięcia, a wróg jest nagrobkiem. Podczas gdy na zewnątrz, dart gun jest niesamowite.

Możesz również podnieść gamę granatów, które pomogą Ci zapewnić zwycięstwo. Istnieją standardowe fragi, ale są też banany, które powodują, że gracze ślizgają się i są tymczasowo wyłączani, oraz bomby skunk, które powodują tymczasowe koła gazowe. Brzmi jak nowy granat PUBG Blue Zone. A ja myślałem, że Krafton jest oryginalny.

Nie ma samouczka, który pomoże Ci zaaklimatyzować się w rozgrywce lub zapoznać się z bronią i wyposażeniem, których możesz używać w Super Animal Royale. Otrzymasz kilka wskazówek, które pomogą Ci poruszać się, strzelać i łupić, ale to wszystko. Dla broni, to nie ma znaczenia. Częścią zabawy jest nauka, jak działa każdy z nich.

Dla niektórych power-upów, choć trochę więcej pomocy byłoby miło. Musiałem wyjść z gry, żeby dowiedzieć się, co robi widelec do bananów — nie mam takiego leżącego w domu. Ale to moja jedyna skarga na Super Animal Royale. I nie jest zbyt duża.

Arka zwierząt
Battle Royale zazwyczaj mają dodatkowe zajęcia dla graczy do pościgu, zazwyczaj kosmetyki jakiegoś rodzaju. W Super Animal Royale masz kamienie milowe i Laboratorium Badawcze. Są to dwa różne systemy, które pozwalają pracować nad nowymi zwierzętami, odzieżą i skórkami broni. I nigdy nie wygasają. Zawsze możesz nad nimi popracować.

Kamienie milowe to po prostu zadania, które musisz wykonać, aby odblokować nowy kosmetyk. Różnorodność kamieni milowych można ścigać są wspaniałe; niektóre po prostu chcą, aby grać w gry. Im więcej grasz, tym więcej skórek otrzymasz. Inni wymagają, aby uzyskać zabija z konkretnych broni. W zamian dostajesz nowe skórki do tej broni. Niektóre z nich są niezwykle wymagające, takie jak wygranie gry bez zbroi lub z bronią do walki wręcz. Bieganie z tymi kosmetykami daje Ci poważną reputację.

Laboratorium Badawcze to miejsce, w którym odblokowujesz więcej zabójczo uroczych zwierząt. Za każdy mecz otrzymasz zwierzęce DNA dla określonego typu zwierzęcia i Super Serum. Po zebraniu wystarczającej ilości surowicy i DNA dla typu zwierzęcia, możesz utworzyć jedną ze skórek w rodzinie. Systemy te są doskonałe, ponieważ podczas gdy pracujesz nad poprawą swojego celu, pracujesz nad innymi rzeczami. Wszyscy wygrywają.

Poza tym zbierasz również monety Carla po każdej grze. Ta waluta w grze pozwoli Ci kupować kosmetyki z koszyka Carla. Jest ich tylko kilka, ale wyobrażam sobie, że zmieniają się od czasu do czasu. Możecie też kupić Przepustkę bojową, jeśli chcecie zdobyć trochę kosmetyków limitowanych czasowo.

Battle royale dla wszystkich
Jeśli szukasz kolejnych Legend PUBG lub Apex, to nie jest to. Super Animal Royale to inna bestia. Jest o wiele bardziej przyjazna dla zwykłych graczy, ale ma również wiele do wykonania dla weteranów — zwykle w postaci szalenie trudnego wyzwania dla wyjątkowego kosmetyku. Mecze są krótkie, mechanika jest łatwa, a rozgrywka jest zabawna. Plus, jest za darmo.

Nie sądzę, że kiedykolwiek odinstaluję Super Animal Royale z mojego komputera. I myślę, że powinieneś zainstalować go na swoim. Zawsze tam będzie, jeśli masz kilka minut lub godzinę na zabicie. Nigdy nie pożałujesz, że wpadłeś do świata Super zwierząt.

Super Animal Royale jest dostępny za darmo dla graczy PC za pośrednictwem Steam. Ma kilka płatnych DLC, które możesz kupić, ale dadzą Ci tylko kosmetyczne treści. Nie ma tu żadnej wygranej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered By WordPress | Ekta Directory