Ujawniono zawartość aktualizacji w połowie sezonu Black Ops Cold War I Warzone

Za kilka dni do Call of Duty: Black Ops W połowie sezonu Zimnej Wojny i Warzone, Sezon piąty reloaded. Sezon piąty jest już pełen akcji, a aktualizacja śródsezonowa dostarczy nieco świeższej zawartości. Doczekamy się powrotu popularnego trybu gry, Wydarzenia” Numbers ” w połowie sezonu i nie tylko.

Aby rozpocząć, Mapa Zoo zostanie dodana do obrotu. Po raz pierwszy pojawił się w Black Ops jako część pakietu DLC Escalation. Jeśli byliście fanami Call of Duty w okresie rozkwitu Black Ops, ta mapa może dać wam trochę nostalgii. Dla nowych graczy, jest prawdopodobne, że Zoo będzie czuć się jak nowe doświadczenie.

Dodatkowo tryb Demolki zostanie dodany do Black Ops Cold War. W wielu tytułach Demolition wymaga od atakujących zniszczenia dwóch miejsc z bombami, podczas gdy obrońcy muszą ich powstrzymać.

Aktualizacja w połowie sezonu trafi do Black Ops Cold War zombies i Warzone
Call of Duty: Black Ops Cold War zombies nie zostanie pominięty w aktualizacji sezonu piątego. Najnowszy Region Outbreak zabierze cię do Armady, daleko na północnym Oceanie Atlantyckim. Możesz rozpoznać ten region jako mapę, która już jest dostępna w trybie wieloosobowym. Ponadto, nie będzie nowy świat wydarzenie w Outbreak. Istnieją małe, średnie, duże i złote wersje czarnych skrzyń, które zapewnią różne nagrody.

Następnie w Call of Duty: Warzone pojawią się nowe tryby gry. Tryb gry o nazwie Clash pojawi się w playlistach battle royale po aktualizacji w połowie sezonu. W ten sposób gracze zaangażują się w walkę 50 na 50, jednocześnie zdobywając punkty za eliminowanie wrogów i wypełnianie kontraktów, aby zbierać nagrody i bonusy.

Kolejny nowy tryb gry znany jako Iron Trials ’ 84 przeniesie rywalizację w Strefie wojny na nowy poziom. Tutaj twoje podstawowe zdrowie zostanie zwiększone, a poziom regeneracji zdrowia zostanie zmieniony. Będziesz także musiał kupić swoją broń, używając jej z nowymi zasadami gułagu i nie tylko. Aktualizacja w połowie sezonu dla Warzone i Black Ops Cold War trafi 9 września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered By WordPress | Ekta Directory