Valheim: ognisko i domowy reflektor wideo przedstawia balans broni

Seria Valheim: Hearth i Home spotlight zaprezentowała różne aktualizacje, które firma Iron Gate przygotowała przed premierą. Teraz ujawniono kolejny filmik spotlight. Wcześniej film w spotlight prezentował nowe składniki żywności oraz przedmioty i sprzęt do gotowania. Jeśli to nie wystarczy, zostanie również wprowadzony do gry barfing. Tym razem jednak deweloper ujawnił, jakie zmiany zostaną wprowadzone w palenisku i broni domowej Valheima.

Na początek, każda broń w grze została zrównoważona. Jednak broń, która została trafiona z największymi zmianami to topór i Łuk. Topór Dwuręczny został zmodyfikowany, co sprawi, że broń będzie bardziej taktyczna. Będzie miał szybszą prędkość wiatru, ze zwiększonymi obrażeniami i zdolnością rozszczepiania. Pomimo tego, Dwuręczny Topór pozostanie powolny i ciężki w użyciu, dlatego powinieneś przeanalizować scenariusz przed użyciem.

Następnie łuk został zmieniony w celu uczynienia go mniej potężnym. Prędkość rysowania została zmieniona, więc nie będziesz w stanie natychmiast narysować łuku. Ponadto, dotyczy to nawet jeśli masz poziom umiejętności łuk do maksymalnego poziomu. Jeśli chodzi o wytrzymałość, potrzeba mniej Twojej wytrzymałości, aby łuk był w pełni narysowany. W ostatecznym rozrachunku zyskasz więcej czasu na wycelowanie i wyrównanie rzutu, kosztem czystej prędkości.

Film z Valheim: palenisko i broń domowa został przedstawiony jako ostatni film z serii spotlight. Iron Gate kazał fanom wypatrywać jeszcze jednego innego rodzaju wideo przed wydaniem kolejnej aktualizacji. Skoro już o tym mowa, kolejna aktualizacja ukaże się 16 września, więc wypatrujcie innych filmów w tygodniu poprzedzającym premierę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered By WordPress | Ekta Directory