Zedd współpracuje z Riot, tworząc linię skóry Valorant Spectrum

Nagrodzony Grammy DJ Zedd jest bardziej znany ze swoich zajebistych melodii niż uderzeń w głowę. Ale ten człowiek to Nieśmiertelny Waleczny gracz. Był fanem taktycznej strzelanki Riot Games opartej na bohaterach na długo przed rozpoczęciem rozmów o współpracy między obiema stronami. Teraz Riot i Zedd połączyli siły, aby stworzyć linię Spectrum skin, jedną z najbardziej wyrafinowanych kosmetyków Valorant.

Linia Spectrum skin to połączenie koloru i dźwięku. W dużej mierze opiera się na elektronicznych elementach audiowizualnych, czego można oczekiwać od DJ-a. Kosmetyki weapon mają mocny motyw sci-fi, który daje futurystyczną, energetyczną atmosferę. I to pierwsza linia skórek Valoranta. Zedd odegrał dużą rolę w rozwoju dźwięków do kosmetyków.

Audio assault
Zestaw Zedd Valorant zawiera pięć skórek broni Spectrum, Spectrum Gun Buddy, Zedd Gun Buddy, kartę Spectrum i spray Spectrum. Linia skórek Spectrum zawiera unikalną broń do walki wręcz Waveform, a także skórki dla Classic, Bulldog, Guardian i Phantom. Każda broń ma cztery poziomy do odblokowania, podczas gdy skórka do walki wręcz ma tylko dwa. Ponadto każda broń jest dostępna w trzech wariantach kolorystycznych.

„Coś, co ustaliliśmy naprawdę wcześnie z nim [Zedd], to to, że chcieliśmy stworzyć skórkę, która byłaby atrakcyjna i niesamowita, niezależnie od tego, czy znasz muzykę lub markę Zedda”, powiedział Sean Marino, kierownik artystyczny Valorant. „Oznacza to, że gracze, którzy lubią sci-fi i ciężkie brzmienia, pokochaliby tę skórkę, a nie tylko skórkę, która cieszyłaby się tylko fanami Zedda.”

Linia Spectrum skin ma więcej nowych funkcji niż jakikolwiek inny kosmetyk w Valorant. W miarę poruszania się po mapie zmieniają się efekty wizualne i kolory skórek broni. Jeśli chodzi o finishera, jego kolor będzie różny w zależności od tego, gdzie się pojawi i czy bomba została podłożona. Dodatkowo, gdy sprawdzasz skórkę Spectrum, słyszysz unikalny dźwięk stworzony przez Zedda, a każda broń ma inny dźwięk.

Preeti Khanolkar, starszy producent w VALORANT, opisał linię skórek trafnie: „często mówimy, że każda skóra musi mieć moment „Oh shit” , ale czuję, że ta skóra ma kilka dużych momentów „Oh shit”.”

To część, którą trudno usłyszeć. Linia skórek Spectrum będzie kosztować 10 700 punktów męstwa. To spora suma pieniędzy na kosmetyki. Są to jednak unikalne skórki o ogromnej wartości wyróżniającej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered By WordPress | Ekta Directory